Z přírody přicházíme a příroda umí nabídnout vše potřebné v péči o nás samotné

Z přírody přicházíme a příroda umí nabídnout vše potřebné v péči o nás samotné

Iniciátorem tohoto projektu je MUDr. Papa Gaye, který vystudoval 1. lékařskou fakulltu Univerzity Karlovy v Praze a pochází ze Senegalu. Spojil své znalosti etnofarmakologie a moderní medicíny. Zabývá se výrobou produktů z přírodních surovin, které jsou podpořeny velmi úzkou spoluprací předních česko-afrických odborníků a firem. Výrobky Medinatur tvoří nepostradatelný článek mezi kosmetikou, potravinami a léky, proto je lze používat jako kosmetiku, potraviny nebo léčivo. Tyto produkty označujeme jako Paramedica.

Výrobky Dr. Gaye jsou na českém trhu již od roku 1999. Hlavními odběrateli se během našeho působení staly lázně (Lázně Bělohrad, Lázně Jáchymov a jiné) i kožní sanatoria (ProSanum a Dr. Fialové).

Dále jsou naše výrobky používány řadou kožních lékařů, pediatry a alergology. Tito lékaři doporučují naše výrobky pacientům, kteří si je následně mohou koupit ve všech lékárnách po České republice. Poslední dobou jsme byli osloveni dalšími lékařskými obory, jakými jsou například chirurgové či ortopedi, kde mají naše výrobky také využití.

Naše výrobky jsou hypoalergenní a některé dokonce potlačují kožní alergické reakce.

Zakladatel projektu MEDINATUR

Je zvláštní objevit místo, kde za výrobou kosmetických a léčebných přípravků stojí dva muži. Navíc úplně rozdílní. Každý z jiného koutu světa. S jinou energií, dikcí i barvou pleti. Spolupracují ale jako skvěle seřízený stroj. Vzájemně se doplňují v nápadech, invenci i tvůrčím zanícení. Nechybí jim humor, nápad, ani smysl pro detail. Výsledkem jsou produkty, které v sobě nesou významnou informaci pro nás všechny. Léčí, tlumí bolest, posilují, ale zároveň naše tělo vůbec nezatíží. Jsou citlivé. Jsou pečující. v krásně omamné vůni čímské výrobny vás téměř napadá, kam na to ti chlapi chodí?

Výrobky jsou schváleny v České republice příslušnými orgány – Ministerstvem zdravotnictví a Státním zdravotním ústavem České republiky, jsou vyráběné v České republice a jsou povoleny k distribuci po celé Evropské unii.

Nyní jsou naše produkty prodávány v Polsku, na Slovensku a v současnosti se připravujeme na vstup na německý a italský trh.

MUDr. Papa Gaye, Ing. Čermák

MUDr. Papa Gaye s Ing. Čermákem, Ph.D. výrobním ředitelem společnosti Kosmetika Capri spol. s r.o., kde se produkty firmy Medinatur vyrábí.