O Medinatur

V MEDINATUR vnímáme péči o tělo jako komplexní úkon, který si žádá navzájem se doplňující řešení. Tento fakt je podstatou našeho vývoje, který již 20 let přináší na trh celou řadu jedinečných produktů, umožňujících tuto celkovou péči tělu dopřát. Jsme si vědomi, že zdraví, přesto že ho v dnešní době vnímáme jako samozřejmost, je tou nejdůležitější, nejcennější a nejvzácnější věcí, kterou máme. Je tedy nesmírně důležité tělu pomáhat, aby si svou odolnost a vitalitu udrželo.

Našim cílem je přinášet zákazníkům kvalitní, inovativní produkty, u kterých si hlídáme jejich vznik. Jsme totiž tvůrcem samotné myšlenky, následně si pečlivě vybíráme potřebné suroviny a na závěr si velmi hlídáme výrobu. Můžeme tak našim zákazníkům garantovat vysokou kvalitu, účinnost a bezpečnost.

Historie

Na trh jsme vstoupili v roce 1998, kdy jsme jako první uvedli produkty obsahující shea máslo (karité). Další prvenství si připisujeme v oblastí zpracování xylopie (habešského pepře). Portfolio produktů tak začalo nabízet prostředky pro péči o celé tělo. Tento nový směr jsme pojmenovali „Paramedika“. Produkty, které si berou něco ze světa kosmetiky, doplňku stravy a léčiv. To všechno ale v synergii s přírodou, bez využívání umělých látek. Z přírody přicházíme a příroda umí nabídnout vše potřebné v péči o nás samotné.

Naše zásady

Nechceme být jen obchod

Co bychom rádi vyzdvihli je fakt, že nechceme být jen obchod. Naší prioritou je spokojenost vás, našich zákazníků. Nabízíme vám tedy doplňující služby, kterými je naše vzorková prodejna, ve které si můžete naše produkty vyzkoušet a vyptat se na vše potřebné. Pokud nemáte tolik času se k nám přijet podívat, pak tu na vás čeká náš pracovník, který vám okamžitě poradí s výběrem a správným řešením vašich problémů.

Výrobky jsou schváleny v České republice příslušnými orgány – Ministerstvem zdravotnictví a Státním zdravotním ústavem České republiky, jsou vyráběné v České republice a jsou povoleny k distribuci po celé Evropské unii.